Targi

Targi Poleko w Poznaniu


Miło nam poinformować, że w dniach 20-23 listopada br. na targach POLEKO Wyższa Szkoła Zarządzania Środowiskiem w Tucholi będzie prezentowała projekt pt. „Eko-Innowacja – wsparcie współpracy nauki i biznesu w dziedzinach przyrodniczo-technicznych” dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu „Kreator Innowacyjności - wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej". Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska!Targi TECHNICON-INNOWACJE w Gdańsku


Miło nam poinformować, że w dniach 27-28 października br. na targach TECHNICON-INNOWACJE Wyższa Szkoła Zarządzania Środowiskiem w Tucholi zaprezentowała projekt pt. „Eko-Innowacja – wsparcie współpracy nauki i biznesu w dziedzinach przyrodniczo-technicznych” dofinansowany ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu „Kreator Innowacyjności - wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej". Targi Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji stwarzają możliwość popularyzacji innowacyjnych pomysłów powstających w świecie nauki i podniesienia konkurencyjności wśród przedsiębiorców.

Więcej informacji: > tutaj <
Galeria

image2

image7

image7

MNiSW
Projekt pt. „Eko-Innowacja – wsparcie współpracy nauki i biznesu w dziedzinach przyrodniczo-technicznych” dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu „Kreator Innowacyjności - wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej".