Aktualności

11 stycznia 2013
Przedsiębiorczy naukowiec - innowacyjny przedsiębiorca - podsumowanie realizacji projektu Eko-Innowacja - wsparcie współpracy nauki i biznesu w dziedzinach przyrodniczo-technicznych
Wyższa Szkoła Zarządzania Środowiskiem w Tucholi ma zaszczyt zaprosić Państwa na ogólnopolską konferencję pt. „Przedsiębiorczy naukowiec - innowacyjny przedsiębiorca - podsumowanie realizacji projektu Eko-Innowacja - wsparcie współpracy nauki i biznesu w dziedzinach przyrodniczo-technicznych”, która odbędzie się w dniu 11 stycznia 2013 r. w sali konferencyjnej Tucholskiego Ośrodka Kultury w Tucholi przy Placu Zamkowym 8. Więcej informacji > tutaj <
14 listopada 2012
Targi Poleko
Miło nam poinformować, że w dniach 20-23 listopada br. na targach POLEKO Wyższa Szkoła Zarządzania Środowiskiem w Tucholi zaprezentowała projekt pt. „Eko-Innowacja – wsparcie współpracy nauki i biznesu w dziedzinach przyrodniczo-technicznych” dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu „Kreator Innowacyjności - wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej".
Z badań wykonanych przez TNS Polska na zlecenie Banku Ochrony Środowiska wynika, że świadomość ekologiczna Polaków rośnie. Największe postępy robimy w segregacji śmieci, coraz chętniej kupujemy też energooszczędne żarówki i biodegradowalne torby na zakupy. Wciąż jednak poszukujemy nowych rozwiązań, dzięki którym oczyszczanie wody, segregacja odpadów czy też odzyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych jest efektywniejsze. Kilkadziesiąt nowych rozwiązań z tego zakresu można było znaleźć na targach POLEKO w Poznaniu.
31 maja 2012
Szkolenia - Zarządzanie ekoinnowacjami część 3
Uprzejmie informujemy, że kolejny cykl szkoleń z zakresu zarządzania eko-innowacjami odbędzie się w dniach 16-17 czerwca br. w sali nr 3 Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi. Szkolenia realizowane są w ramach projektu pt. „Eko-Innowacja – wsparcie współpracy nauki i biznesu w dziedzinach przyrodniczo-technicznych” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu „Kreator Innowacyjności - wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”.

Więcej informacji znaleźć można w zakładce Szkolenia.

| Starsze >>

Galeria

image6

image31

image9

MNiSW
Projekt pt. „Eko-Innowacja – wsparcie współpracy nauki i biznesu w dziedzinach przyrodniczo-technicznych” dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu „Kreator Innowacyjności - wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej".